Kontakt / Wydawca

Home » Kontakt / Wydawca


 

⇒ Zapraszamy AUTORÓW tekstów: Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami o wydarzeniach gospodarczych lub doświadczeniami w pracy z kredytem kupieckim

⇒ Zapraszamy USŁUGODAWCÓW credit management: Chcesz zademonstrować swój produkt lub usługę czytelnikom Credit Manager Magazine?

⇒ Zapraszamy ORGANIZATORÓW WYDARZEŃ biznesowych: Chcesz wypromować swoje wydarzenie wśród specjalistów zarządzających kredytem kupieckim?

 

REDAKTOR NACZELNY / REKLAMA: Robert Dyrcz

Magister ekonomii UE w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Jego praca magisterka opisywała nowoczesne zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstw. Ukończył również dwukrotnie studia podyplomowe na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w temacie wyceny nieruchomości oraz matematyki finansowej. Robert posiada szerokie 15-letnie doświadczenie w sferze zarządzania ryzykiem kredytowym zdobyte w międzynarodowych korporacjach. Jest twórcą Polskiego Instytut Credit Management, jedynej w Polsce organizacji promującej nowoczesne zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego.

e-mail: rdyrcz@picm.pl

tel.: 600 093 372

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Kupując reklamę w naszym serwisie masz pewność, że zostaniesz obsłużony zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu po więcej szczegółów.

Publikacja artykułów sponsorowanych: Artykuł sponsorowany to bardzo skuteczna i nieinwazyjna forma promocji, stanowiąca połączenie reklamy i public relations. Profesjonalnie przygotowany artykuł ekspercki może zbudować lub wzmocnić Państwa markę, co przełoży się na sprzedaż oferowanych produktów i usług. Artykuł sponsorowany dostarczany jest przez reklamodawcę.

 

REDAKTOR PROWADZĄCY / PATRONATY: Piotr Rybicki

Biegły rewident, specjalizuje się w finansach korporacyjnych, sprawozdawczości oraz nadzorze właścicielskim. Posiada doświadczenie jako wiceprezes zarządu ds. finansowych w spółce giełdowej, zasiada w radach nadzorczych. Wykładowca na kursach dla kandydatów na członków rad nadzorczych, inicjator „Konferencji Rada Nadzorcza” i wyróżnienia “Człowiek Corporate Governance”, a także propagator profesjonalnych rad nadzorczych, Honorowy Wiceprezes Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, Ekspert Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, prowadzi portal NadzórKorporacyjny.pl.

e-mail: rybicki@nadzorkorporacyjny.pl

Patronaty nad wydarzeniami: Organizujesz ciekawe wydarzenie o tematyce biznesowej, ze szczególnym naciskiem na analizę finansów przedsiębiorstw, gospodarkę, sytuację w jakiejś branży czy wybrany sektor przedsiębiorstw? Napisz do nas a my zajmiemy się promocją na łamach naszego wydawnictwa!

 

WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA: Wojciech Woźniak

Magister zarządzania oraz rachunkowości UE w Krakowie na Wydziale Zarządzania, gdzie obronił pracę w temacie wykroczeń i przestępstw skarbowych na tle podatkowym. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarach Finansów, Skarbu, Zarządzania oraz Logistyki, zdobytym przede wszystkim w międzynarodowych korporacjach w Polsce, Senegalu, Szwajcarii i Francji.

e-mail: wwozniak@picm.pl

Publikacja artykułów eksperckich: Poszukujemy ekspertów opisujących i komentujących najważniejsze wydarzenia gospodarcze mające wpływ na ryzyko udzielania kredytu kupieckiego.

 

WYDAWCA / Adres redakcji:

Fundacja Polski Instytut Credit Management (PICM)

Business Zone, piętro II, ul. Królewska 57; 30-081 Kraków

ISSN (dla wydania papierowego): 2720-6203

ISSN (dla wydania online): 2720-6270